Szukasz promocji na czwartkowe zmagania w europejskich pucharach lub okazji do postawienie darmowego zakładu? Dobrze trafiłeś. Legalny bukmacher ma coś, co może Cię zainteresować.

Bonus na Ligę Europy i freebet w Totolotku!
Bonus na Ligę Europy i freebet w Totolotku!

Emocje związane z rywalizacją w Lidze Mistrzów już za nami, ale dzisiaj (czwartek 21 lutego) na europejskie areny wkroczą drużyny walczące w pierwszej rundzie fazy play-off UEFA Europa League. W Totolotku można z tej okazji zgarnąć większe wygrane.

Wystarczy posiadać internetowe konto bukmacherskie i postawić kupon spełniający warunki promocji obowiązującej aż do odwołania we wszystkie czwartki z Ligą Europy oraz we wtorki i środy w ramach UEFA Champions League.

By kupon został objęty opisywaną akcją na europejskie puchary należy wypełnić wszystkie cztery punkty regulaminu:

  • postaw 20 PLN lub więcej;
  • kurs minimalny kuponu 2.00;
  • kurs minimalny każdego zdarzenia na kuponie większy niż 1.06;
  • przynajmniej jeden zakład z oferty na Ligę Europy (w czwartki z LE).

W przypadku, gdy kupon okaże się wygrany bukmacher Totolotek dorzuci od siebie premię +14%, czyli tak naprawdę pokryje koszt podatku od zakładów wzajemnych.

Jeśli jeszcze nie masz swojego konta i zamierzasz dopiero je otworzyć, to możesz liczyć też na korzyści płynące z oferty powitalnej. Składa się ona między innymi z bonusu 100% od pierwszego depozytu aż do 1 000 PLN.

To jednak nie wszystko! Już za samo zarejestrowanie konta na oficjalnej stronie internetowej można zgarnąć darmowy zakład o równowartości 20 PLN, dzięki któremu przygodę z bukmacherką można rozpocząć bez żadnej wpłaty.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.