Chcesz odebrać 20 PLN bonusu, jednak niekoniecznie masz ochotę deponować własne środki? Weekendowa promocja Forbet to coś, co powinno przypaść ci do gustu!

Bonus bez depozytu w Forbet. Jak odebrać 20 PLN?
Bonus bez depozytu w Forbet. Jak odebrać 20 PLN?

Forbet bonus powitalny

W ramach najnowszej promocji przygotowanej przez markę Forbet każda osoba, która dokona rejestracji konta, będzie mogła otrzymać za darmo 20 PLN. Premia jest dostępna dla każdego – nie trzeba dokonywać żadnej wpłaty, by ją odebrać.

Jeżeli już posiadasz konto u bukmachera organizującego tę akcję, nie możesz odebrać bonusu bez depozytu. Ten jest aktywny tylko w przypadku kont, które założone zostały w dniach 18-20 stycznia 2019 roku.

Jak odebrać bonus u bukmachera?

Rejestracja w Forbet jest bardzo prosta. Wystarczy poświęcić kilka chwil, by stać się graczem legalnego bukmachera i tym samym móc obstawiać mecze bez wychodzenia z domu albo na urządzeniu mobilnym w dowolnym miejscu z dostępem do sieci.

Przy zakładaniu konta warto pamiętać o Forbet kod bonusowy. Jedyne co należy zrobić, by skorzystać z wyjątkowej oferty powitalnej, należy podać hasło bonusowe „BETONLINE” w odpowiedniej rubryce formularza online.

Opisywana promocja powstała z myślą o zawodach Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem, jednak otrzymane dzięki niej pieniądze można wykorzystać również w przypadku oferty na inne dyscypliny sportowe.

Jak czytamy w oficjalnym regulaminie bonusu powitalnego 20 PLN bez depozytu, „środkami bonusowymi należy obrócić jednokrotnie z minimalnym kursem 2.00. Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni„.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.