Bukmacher Etoto przygotował dla nowych graczy wyjątkowy prezent. Jeżeli założysz konto w lutym, otrzymasz bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN!

Bonus bez depozytu Etoto. 20 PLN do odebrania!
Bonus bez depozytu Etoto. 20 PLN do odebrania!

Etoto bonus powitalny 2019

Najnowsza oferta powitalna dostępna jest tylko dla osób, które jeszcze nie posiadają konta u bukmachera Etoto. Rejestracje dokonane przed 1 lutego nie będą brane pod uwagę i nie zostaną zakwalifikowane do 20 PLN premii.

Bonus bez depozytu przyznawany jest jako freebet, czyli zakład, który można wykorzystać stawiając na swoich faworytów dostępnych w ofercie Etoto. 20 PLN wydaje się jednorazowo, a więc nie można rozłożyć kwoty na mniejsze części.

Etoto bonus bez depozytu odbiera się za samo założenie konta. Wypełnienie niezbędnego formularza to maksymalnie kilka minut, a cały proces jest uproszczony do granic możliwości!

Darmowy bonus w Etoto

Jeżeli do tej pory nie korzystałeś z ofert tego typu, już teraz możesz sprawdzić na łamach naszej strony, co to jest bonus bez depozytu i w jaki sposób najlepiej go wykorzystać.

Poza freebetem numer jeden można otrzymać także dwie specjalne premie za depozyty dokonane do Etoto. Wygląda to dokładnie w następujący sposób:

  • 200% do 100 PLN za pierwszy depozyt
  • 100% do 900 PLN za drugi depozyt

W przypadku kolejnej wpłaty na konto bukmacherskie możesz otrzymać jednorazowy zastrzyk dodatkowej gotówki w formie bonusu 20 PLN. Wystarczy, że twój przelew wyniesie minimum 40 PLN!

Chcesz poznać największe wady oraz zalety opisywanego bukmachera? Już teraz możesz przeczytać opinie Etoto, które znaleźć można na największym forum bukmacherskim w Polsce!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.