Bukmacher LvBET na trzy świąteczno-noworoczne kolejki Premier League przygotował promocję, w której można zdobyć bonus 250 PLN!

Bonus 250 PLN na Premier League w LvBET!
Bonus 250 PLN na Premier League w LvBET!

Oferta obowiązuje w przypadku meczów dziewiętnastej, dwudziestej oraz dwudziestej pierwszej kolejki angielskiej ekstraklasy piłkarskiej.

Do promocji LvBET nie trzeba się zapisywać. Gracz musi jedynie postawić odpowiedni kupon KOMBI, to jest taki, który zawierał będzie minimum dwa mecze z danej kolejki Premier League.

Gdzie najlepiej obstawiać skoki narciarskie?

Każdy blok meczów to jeden etap konkursu, tak więc do zdobycia są łącznie trzy bonusy – jeden na każdą kolejkę.

W ramach promocji LvBET przyznaje 250 PLN bonusu dziesięciu osobom, którym w danej kolejce uda się osiągnąć wygraną po najwyższym kursie ogólnym całego kuponu z meczami kwalifikacyjnymi.

Akcja specjalna jest dostępna także dla nowo zarejestrowanych graczy. Jeżeli nie masz jeszcze konta w LvBET, możesz je założyć w każdej chwili i tym samym wziąć udział w promocji na Boże Narodzenie i Nowy Rok.

Końcówka grudnia to znakomita okazja do tego, by wypocząć od codziennych obowiązków, ale kto powiedział, że w tym czasie nie można spróbować czegoś wygrać?

Pamiętaj, że przy zakładaniu konta opcjonalnie można podać LvBET kod promocyjny, który w chwili obecnej brzmi „BETONLINE„!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.