Betfan vs Fortuna – którego bukmachera wybrać?

Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was porównanie obu tych bukmacherów. Gdzie jest lepsza oferta na start dla nowego użytkownika? W którym bukmacherze warto się finalnie zarejestrować? Jeśli szukasz odpowiedzi na te pytania, to warto zapoznać się z naszym wpisem na ten temat.

Atrakcyjna oferta dla nowych Klientów bukmachera online Betfan

Nie da się ukryć, że opinie o Betfan (ekspertów, jak i samych Klientów) są bardzo dobre. Z czego się to zaś bierze? Na pierwszy ogień musi iść, nie ma innego wyjścia, kwestia legalności. Na szczęście ta firma bukmacherska działa zgodnie z polskim prawem. Wszystko w tej sprawie zostało przez nas bardzo dokładnie sprawdzone. Zweryfikowaliśmy bowiem informacje znajdujące się na stronie internetowej Betfan oraz zasoby Rejestru Domen Zakazanych. Jeśli się tam zarejestrujesz, to możesz później spać spokojnie. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska zapewnia też wiele bonusów na start. Jest to m.in. cashback do 600 PLN. Aby go zdobyć, należy na sam początek założyć konto. W trakcie realizowania tej czynności nie możesz zapominać o wpisaniu kodu promocyjnego „BETFAN”. Co jeszcze jest oferowane przez tego coraz popularniejszego (nie da się tego ukryć) buka online? To podwojenie drugiego depozytu. Tym sposobem masz okazję zainkasować 100% do 1000 PLN. Szczegóły tych oraz innych promocji znajdują się zaś na stronie internetowej https://betfan.pl/zaklady-bukmacherskie/promocje.

sts bonus 2020 za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Fortuna – dlaczego warto się tam zarejestrować?

Choćby po to, by legalnie zarabiać pieniądze. Uważasz, że naprawdę dobrze znasz się na sporcie? Często udaje Ci się przewidzieć, jakie będą finalne wyniki poszczególnych potyczek? W takim razie jest to godna polecenia firma bukmacherska. Co jeszcze warto wiedzieć odnośnie tego podmiotu hazardowego? Jest to nie tylko legalna firma bukmacherska, która oferuje zakłady wzajemne od 1996 roku. Należy dodać, że sporym zainteresowaniem cieszy się Fortuna Strefa Typera. Możesz tam np. znaleźć informacje na temat tego, jak typują inni Klienci. Jeśli nie wiesz, co grać w danym dniu, to warto systematycznie odwiedzać to miejsce. Znajdują się tam nie tylko typy, ale także wiadomości pomocne w czasie obstawiania. O czym jeszcze nie możesz zapominać? Warto wspomnieć o atrakcyjnych promocjach na start. A dzięki nim możesz szybko powiększyć stan własnego konta. Aktualnie Fortuna oferuje m.in. bonus bez depozytu. W kwocie 20 PLN. Najważniejsza promocja tego podmiotu hazardowego to zaś zakład bez ryzyka (aż do 600 PLN). Jeśli zatem wybierzesz tego buka, to będziesz od samego początku mocno usatysfakcjonowany.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Obie firmy bukmacherskie są zatem godne polecenia

Warto zaznaczyć, że nie ma żadnego górnego limitu, dlatego spokojnie możesz zdecydować się zarówno na Betfan, jak i na Fortunę. Oba te podmioty hazardowe są legalne. Obie te opcje zapewniają też świetne bonusy na start, jak i potem promocje już dla lojalnych użytkowników. Co więcej, oferta i kursy także są na bardzo dobrym poziomie.