Wielu graczy porównuje polskiego bukmachera Betfan do znanej zagranicznej marki 1xBet. Słusznie? Postanowiliśmy się o tym przekonać!

Betfan jak polski 1xBet? Zakłady specjalne jedyne w swoim rodzaju
Betfan jak polski 1xBet? Zakłady specjalne jedyne w swoim rodzaju

Betfan jak 1xBet?

Bukmacher 1xBet był swego czasu dość popularny w naszym kraju. Obecnie działa niezgodnie z przepisami i dlatego niewiele się o nim mówi, a już na pewno nie pisze się o dostępnych u niego promocjach i zakładach.

Jeżeli zapytamy graczy, dlaczego obstawiali w 1xBet, na pewno wielu z nich wspomni o zakładach specjalnych. Właśnie one, między innymi, wyróżniały rosyjskiego bukmachera na tle konkurencji.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Betfan zakłady specjalne to legalna alternatywa dla osób, które tęsknią za możliwość obstawiania nawet „największej głupoty świata”. Jeżeli przyszło wam kiedyś do głowy, by zagrać na pogodę, zwycięzcę jakiegoś programu telewizyjnego albo człowieka na Marsie, możecie być pewni, że na www.Betfan.pl coś dla siebie znajdziecie.

Zakłady specjalne na Betfan.pl

Bukmacher Betfan oferuje swoim klientom bardzo wiele zakładów na to, gdzie Polacy będą wyjeżdżać w wakacje czy ferie, jaka temperatura będzie na dworze konkretnego dnia i tak dalej. Podobnych zakładów na próżno szukać gdzieś indziej.

Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że bukmacher Betfan oferuje klientom zupełnie legalne obstawianie. Nie trzeba martwić się o przykre konsekwencje przewidziane w ustawie hazardowej – nie, tutaj o czymś takim nie ma mowy!

Betfan kod promocyjny. Bonus 3100 PLN!

Jeżeli chcemy obstawiać w Betfan zakłady specjalne, musimy posiadać u niego darmowe konto typerskie. W tym momencie można założyć je pod adresem www.Betfan.pl.

Dla nowych graczy bukmacher przygotował ponad 3000 złotych w formie bonusu powitalnego. Z kodem promocyjnym BETFAN można otrzymać 100 zł jako zakład bez ryzyka, natomiast następnie na wszystkich czeka nawet 3000 złotych od depozytów!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.