Zwrot podatku u legalnego bukmachera to coś, co nie zdarza się często! Obecnie w Betclic Polska można zgarnąć – zgodnie z prawem – nawet 100 PLN za płacenie podatków!

Betclic daje zwrot podatku! Każdy typer ma szansę nawet na 100 PLN!
Betclic daje zwrot podatku! Każdy typer ma szansę nawet na 100 PLN!

Betclic granie bez podatku

Granie bez podatku u bukmachera zazwyczaj polega na zwrocie 12% w przypadku trafionego kuponu. Betclic przygotował zupełnie inną ofertę – tutaj do zdobycia jest kasa bez względu na to, jak nam pójdzie w kuponie promocyjnym!

W zwrocie bierze się pod uwagę sumę postawionych stawek w ciągu dnia. Oferta dotyczy tylko dnia 29 listopada i to wyłącznie wtedy można starać się o otrzymanie pieniędzy.

Maksymalna kwota bonusu to 100 PLN. Na jedno konto można dostać właśnie tyle, a wypłata ma nastąpić 3 grudnia.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Zwrot za legalne obstawianie. Do 100 PLN dla każdego!

Nie ma znaczenia czy kupon będzie SOLO, czy AKO. W tym przypadku Betclic daje typerom pełną dowolność. Stawka także się nie liczy, chociaż – jak wiadomo – im większa, tym pokaźniejszy zwrot do odebrania.

Kurs typu na kuponie nie może być mniejszy niż 1.50. Dyscyplina sportowa jest za to całkowicie nieważna – tutaj można obstawiać piłkę nożną, siatkówkę, koszykówkę lub co się tylko chce!

Zwrot podatku w Betclic. Szczegóły, które trzeba znać:

  • Dowolna stawka
  • Obstawianie dowolnych dyscyplin
  • AKO lub SOLO
  • Kurs każdego zdarzenia co najmniej 1.50
  • Promocja tylko dla zapisanych
  • Maksymalny zwrot to 100 PLN
  • Jedynie kupony postawione w dniu 29 XI 2019

UWAGA! Żeby zarejestrować się w promocji, należy wejść na www.Betclic.pl i kliknąć przycisk „Dołącz tutaj”. Zapisanie się do promocji to coś zupełnie innego niż rejestracja u bukmachera.

Betclic oferta specjalna – cashback 510 PLN!

Ta oferta jest dostępna dla wszystkich, którzy są zarejestrowani na stronie legalnej marki bukmacherskiej Betclic. Jeżeli ktoś nie posiada konta, musi je założyć przed rozpoczęciem obstawiania.

Bonus powitalny Betclic to nawet 510 PLN zwrotu w przypadku nietrafionego kuponu. Oferta jest dostępna dla każdego – wystarczy wejść na www.Betclic.pl i wypełnić formularz rejestracyjny.

Aktualny kod promocyjny brzmi „KOD510” – to dzięki niemu do zdobycia jest do 510 złotych zwrotu w przypadku niepowodzenia w pierwszym kuponie zagranym w Betclic!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.