Betclic bonus bez depozytu 2020 to temat interesujący bardzo wielu typerów. Co trzeba o nim wiedzieć, ile dokładnie wynosi aktualna premia dostępna u tego bukmachera?

Betclic bonus bez depozytu 2020
Betclic bonus bez depozytu 2020

Legalny bukmacher Betclic bonus bez depozytu 2020

Legalny bukmacher Betclic na dobre zadomowił się w gronie firm typerskich z licencją. Wyjście z szarej strefy dobrze mu zrobiło, gdyż jest to na ten moment jedno z najpopularniejszych miejsc do obstawiania meczów na polskim rynku typerskim. 

Fakty są takie, że nie ma dnia, by gracze nie pytali się o dostępny w Betclic bonus bez depozytu 2020 oraz szukali jak najwięcej sprawdzonych informacji na jego temat. Problem w tym, że te ostatnie naprawdę trudno jest znaleźć, o czym można przekonać się na własnej skórze. 

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Betclic bonus powitalny to prezent dla osób, które zdecydowały się założyć konto u tego bukmachera. Proces rejestracji odbywa się na www.Betclic.pl, a polega na wypełnieniu formularza rejestracyjnego z rubrykami do wpisania podstawowych danych osobistych jak imię czy nazwisko. 

Betclic kod promocyjny KOD550

Odrębnym polem do omówienia jest ten, w którym podaje się Betclic kod promocyjny. Niektórzy całkowicie ignorują tę opcję, ale prawdopodobnie nie zdają sobie sprawy, że w ten sposób narażają się na otrzymanie standardowego, zamiast podwyższonego, bonusu. 

Aktualny kod promocyjny w Betclic brzmi KOD550. Nowi gracze dzięki niemu mogą otrzymać nawet 550 złotych w formie zwrotu za przegrany pierwszy kupon. Żaden inny bukmacher w naszym kraju nie daje możliwości otrzymania takich pieniędzy w formie cashbacku. To pod tym względem oferta jedyna w swoim rodzaju.

Dostępny u bukmachera bonus nie ma nic wspólnego z premią bez wpłaty. W przypadku takich prezentów nie trzeba dokonywać żadnych depozytów, by odebrać kasę na obstawianie. Tutaj sprawa ma się zupełnie inaczej. W końcu żeby zagrać pierwszy kupon typerski, trzeba najpierw zdeponować środki na konto. Na szczęście, nikt nie wymaga tego, byśmy postawili pełną pulę tego, co wpłaciliśmy. 

Betclic cashback. Lepszy niż bonus bez depozytu?

Betclic cashback jest bardzo dobrze oceniany przez typerów w całym kraju. Opinii na jego temat znajdziemy w sieci całe mnóstwo i niewiele jest takich, których autorzy patrzyliby na wszystko bardzo krytycznym okiem. Nie brakuje wad żadnemu bukmacherowi, ale ten przez nas opisywany w tej kwestii i tak wypada całkiem nieźle. 

Obstawianie z bonusem w Betclic
Obstawianie z bonusem w Betclic

Nie wiadomo, czy przygotowany zostanie przez Betclic bonus bez depozytu 2020. Na ten moment tego typu promocja nie jest dostępna. Jeżeli tylko cokolwiek się zmieni, na pewno zostaniecie o tym poinformowani w stosowny sposób. 

Na szczęście, mamy w Polsce bukmacherów, którzy nieprzerwanie od dłuższego czasu pozwalają na zgarnięcie bonusu bez depozytu. Najlepszym przykładem może być portal www.STS.pl, gdzie na dobry początek można zdobyć 29 PLN w formie freebetu. 

Kod bonusowy na bonus bez depozytu. Jak odebrać 29 PLN freebet?

strona internetowa Betclic Polska
strona internetowa Betclic Polska

Jeżeli chcemy otrzymać bonus bez depozytu STS, potrzebujemy założenia darmowego konta z kodem promocyjnym BETONLINE. Pozostałe prezenty w pakiecie powitalnym to nawet 1200 PLN przy pierwszej wpłacie oraz 20 PLN jako zakład bez ryzyka na STS Betgames – między innymi na legalny poker w Polsce!

Trzeba pamiętać o tym, że internet to ogromne możliwości dla wszelkiej maści oszustów. Nie dajcie się nabrać na to, że gdzieś Betclic bonus bez depozytu 2020 jest dostępny, a w innym miejscu – nie. Zresztą, każdą informację łatwo jest zweryfikować na oficjalnej stronie bukmachera. W tym przypadku mowa o portalu dostępnym pod adresem www.Betclic.pl.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.