Jesteś ciekawy jaką niespodziankę przygotował bukmacher forBET na siódmy dzień grudnia? Dobrze trafiłeś. Tłumaczymy wszystko krok po kroku.

7 grudnia większe wygrane w forBET!
7 grudnia większe wygrane w forBET!

Kalendarz adwentowy legalnego bukmachera forBET to codziennie nowa okazja dla graczy tej marki i tak aż do Wigilii Bożego Narodzenia, a więc do 24 grudnia włącznie!

Promocja przygotowana w ramach tej akcji świątecznej na 7 grudnia dedykowana jest przede wszystkim fanom włoskiej Serie A, gdzie dojdzie dziś do hitowego pojedynku Juventusu Turyn z Interem Mediolan (godzina 20:30).

Tak naprawdę mogą z niej skorzystać jednak nie tylko fani ligi włoskiej czy piłki nożnej, ale też wszyscy inni gracze, którzy posiadają konto bukmacherskie we wspomnianej firmie.

Jeśli jeszcze go nie masz, to pamiętaj, że jego założenie nic nie kosztuje i odbywa się w kilka chwil. Wystarczy odwiedzić stronę internetową i wypełnić nieskomplikowany formularz. Przy okazji możesz skorzystać też z kodu promocyjnego.

>>>Aktualny KOD PROMOCYJNY forBET: BETONLINE <<<

Przejdźmy do szczegółów piątkowej niespodzianki. Wystarczy pomiędzy godziną 17:30 a 20:30 zagrać kupon składający się z trzech zdarzeń, a w razie wygranej zostanie ona powiększona aż o 14%!

Musisz jednak pamiętać, że będzie to możliwe tylko wtedy, kiedy jednym ze zdarzeń na kuponie będzie zakład specjalny „Wygrywaj +14%” z kursem 1.14.

To naprawdę wszystko, co trzeba zrobić, żeby załapać się na premię specjalną od forBET. Nie musisz się nigdzie zapisywać czy zgłaszać po należny bonus. Wszystko stanie się automatycznie.

LEGALNE OBSTAWIANIE W INTERNECIE –  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.