Tylko dziś, w środę 5 grudnia, u legalnego bukmachera Etoto czeka na Ciebie specjalny freebet. Jesteś ciekawy szczegółów? Zapraszamy do lektury.

5 grudnia odbierzesz freebet w Etoto!
5 grudnia odbierzesz freebet w Etoto!

Darmowy zakład, o którym mowa na wstępie, to kolejna niespodzianka, którą można znaleźć w kalendarzu adwentowym Etoto, dokładnie piąta z przewidzianych do końca akcji aż dwudziestu sześciu atrakcji dla graczy.

Tak, dwudziestu sześciu, bo „Misja Grudzień” trwa w Etoto od pierwszego dnia miesiąca aż do drugiego dnia Świąt Bożego Narodzenia włącznie! W tym okresie, każdego dnia klienci wspomnianego bukmachera mogą liczyć na jakąś promocję.

W środę 5 grudnia, a więc  TYLKO i WYŁĄCZNIE dziś, uczestnicy akcji zimowej mogą liczyć na specjalny freebet o równowartości 25 PLN. Jak po niego sięgnąć?

Wystarczy postawić kupon za minimum 50 PLN, składający się przynajmniej z dwóch zdarzeń o kursach minimalnych 1,02. Gdy taki zakład okaże się przegrany, otrzymamy wspomniany gratisowy zakład.

Wcześniej trzeba jednak zatwierdzić zgodę na jego otrzymanie w okienku pop-up, które pojawi się na naszym ekranie. To wszystko, nie trzeba pisać e-mail czy prowadzić rozmów na czacie Etoto.

Musisz jeszcze pamiętać, że udział w akcji świątecznej Etoto możliwy jest tylko wtedy, kiedy posiadasz konto u tego legalnego bukmachera. Możesz otworzyć je w każdej chwili i dosłownie w kilka chwil na portalu internetowym marki.

TU ZAPOZNASZ SIĘ ZE SZCZEGÓŁAMI AKCJI I ZAŁOŻYSZ KONTO – www.Etoto.pl !


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.