Kto oferuje najwyższy bonus powitalny w Polsce? Legalny bukmacher Betfan! Do zdobycia jest w tym portalu nawet 3050 złotych! W każdej chwili można zapoznać się ze szczegółami oferty specjalnej!

3050 zł - najwyższy bonus powitalny w Polsce. Bukmacher Betfan online!
3050 zł – najwyższy bonus powitalny w Polsce. Bukmacher Betfan online!

Betfan bonus powitalny

Prawdą jest, że przygotowany przez Betfan freebet cieszy się w naszym kraju bardzo dużym zainteresowaniem. Nie chodzi jednak tym razem tylko o Zakład Bez Ryzyka, a całą ofertę powitalną, jaką znaleźć można u tego bukmachera!

Aby zarejestrować konto w Betfan, a tym samym obstawiać u tego bukmachera, należy poświęcić na to w zasadzie kilka chwil. Weryfikacja od razu nie jest potrzebna, co bardzo ułatwia zadanie.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Kod promocyjny Betfan

Do zdobycia jest łącznie aż 3050 złotych. Premie przyznawane są w różnej formie, ale trzeba pamiętać, iż niektóre dostępne są jedynie z kodem promocyjnym „BETONLINE„!

To dotyczy przede wszystkim Zakładu Bez Ryzyka 50 zł. Każdy, kto przy zakładaniu konta wpisze słowo „BETONLINE„, otrzyma możliwość postawienia kuponu i otrzymania ewentualnego zwrotu w razie porażki. Właśnie tak działa freebet!

Standardowy bonus powitalny Betfan to rzeczywiście aż 3000 PLN. W jaki sposób zdobywa się takie pieniądze? Oto instrukcja:

  1. Rejestracja na Betfan.pl
  2. Dokonanie pierwszej wpłaty i postawienie kuponu
  3. Zgarnięcie bonusu x3 o wartości 10% wpłaty
  4. Obstawianie
  5. Zdobycie wygranych powiększonych x10!

BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.