Kto oferuje najwyższy bonus powitalny w Polsce? Wielu typerów zadaje sobie to pytanie! Bukmacher Betfan dla swoich klientów ma na start nawet 3100 złotych do odebrania! Każdy może już teraz poznać szczegóły na ten temat!

3050 zł - najwyższy bonus powitalny w Polsce. Bukmacher Betfan online!
3050 zł – najwyższy bonus powitalny w Polsce. Bukmacher Betfan online!

Betfan bonus powitalny

Prawdą jest, że przygotowany przez Betfan freebet cieszy się w naszym kraju bardzo dużym zainteresowaniem. Nie chodzi jednak tym razem tylko o Zakład Bez Ryzyka, a całą ofertę powitalną, jaką znaleźć można u tego bukmachera!

Aby zarejestrować konto w Betfan, a tym samym obstawiać u tego bukmachera, należy poświęcić na to w zasadzie kilka chwil. Weryfikacja od razu nie jest potrzebna, co bardzo ułatwia zadanie.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Formularz rejestracyjny online znaleźć można na stronie www.Betfan.pl. W odpowiednie rubryki wpisywać musimy dane takie jak imię, nazwisko, miejsca zamieszkania czy kod promocyjny. W przypadku tego ostatniego jest to o tyle istotne, że szansa na jego podanie jest tylko jedna.

Chcesz wiedzieć, jak brzmi dostępny w Betfan kod promocyjny? Dobrze trafiłeś! Tylko wpisanie hasła bonusowego pozwala na zdobycie premii 100 złotych jako zakład bez ryzyka. Bez niego nie ma możliwości, by otrzymać taki prezent!

Kod promocyjny Betfan 2020

Do zdobycia jest łącznie aż 3100 złotych. Premie przyznawane są w różnej formie, ale trzeba pamiętać, iż niektóre dostępne są jedynie z kodem promocyjnym „BETFAN„!

To dotyczy przede wszystkim Zakładu Bez Ryzyka 100 zł. Każdy, kto przy zakładaniu konta wpisze słowo „BETFAN„, otrzyma możliwość postawienia kuponu i otrzymania ewentualnego zwrotu w razie porażki. Właśnie tak działa freebet!

Standardowy bonus powitalny Betfan to rzeczywiście aż 3000 PLN. W jaki sposób zdobywa się takie pieniądze? Oto instrukcja:

  1. Rejestracja na Betfan.pl
  2. Dokonanie pierwszej wpłaty i postawienie kuponu
  3. Zgarnięcie bonusu x3 o wartości 10% wpłaty
  4. Obstawianie
  5. Zdobycie wygranych powiększonych x10!

Na pierwszy rzut oka może się to wydawać nieco zagmatwane, ale klienci tego bukmachera wcale nie podzielają tego zdania. W sieci można przeczytać pozytywne informacje o marce Betfan. Czy w twoim przypadku komentarz też będzie dodatni? To już nie nasza w tym głowa, by o tym myśleć!

Betfan bonus 2020
Betfan bonus 2020

Ekstra premia od Betfan. Co o tym sądzą gracze? Aktualne opinie!

Aktualne opinie o premii od Betfan są bardzo istotne. To dzięki nim wiadomo, jak prezent od bukmachera jest przyjmowany przez typerów. Okazuje się, że jest z tym naprawdę nieźle, chociaż w sieci na pewno też znajdziecie nieco mniej pozytywnych opinii.

Betfan z bonusem mnie bardzo pozytywnie zaskoczył, a jak dodamy do tego obstawianie bez podatku to dla mnie mamy bukmachera idealnego!”

Kod łatwy do zapamiętania, a nie jak u niektórych bukmacherów byle tylko jak najtrudniejszy. Znakomity kontakt z obsługą w razie problemów no i super warunki do gry!”

Betfan jest jedynym legalnym bukmacherem bez podatku i dlatego zdecydowałem się u niego zagrać. Nie żałuję, bo to naprawdę dopracowany projekt!”

Betfan bez podatku. O co w tym chodzi?

Często mówi się o tym, że bukmacher Betfan pozwala na obstawianie bez podatku. Czy rzeczywiście tak jest, o co w tym chodzi? Okazuje się, iż nie ma tutaj mowy o żadnym chwycie marketingowym! Tak, w Betfan rzeczywiście da się grać z zyskiem powiększonym o 14%!

To, co wyróżnia Betfan na tle konkurencji, to fakt, że można u niego obstawiać bez podatku przez cały rok, a nie tylko w wybrane dni czy nawet godziny. Nie ma też żadnego znaczenia to, czy obstawiamy mecze piłki nożnej, tenisa czy może curlingu!

Betfan jest zatem jak najbardziej legalnym bukmacherem bez podatku. Jak to sprawdza się w praktyce, każdy może ocenić sam na własnej skórze. Aktualny kod promocyjny to BETFAN, a premia na start – ponad 3000 PLN!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.