Odebrałeś już swoje 25 PLN bonusu od bukmachera Forbet? Oto najnowsza promocja przygotowana specjalnie na ten czwartek! Zobacz szczegóły już teraz!

25 PLN od Forbet. Tylko w czwartek!
25 PLN od Forbet. Tylko w czwartek!

Forbet bonus na czwartek

Promocja z tego wpisu jest dostępna tylko i wyłącznie w dniu dzisiejszym, czyli 4 kwietnia. Nie trzeba się do niej zapisywać – każda osoba zarejestrowana w Forbet ma prawo do zgarnięcia bonusu.

Bukmacher Forbet przyzna 25 PLN każdej osobie, która spełni warunki wymienione w regulaminie oferty. Zadaniem numer jeden jest postawienie kuponu za co najmniej 100 PLN.

forbet kod promocyjny
forbet kod promocyjny

Premia trafi na odpowiednie konta bez względu na to czy dany zakład będzie wygrany, czy przegrany. Pamiętaj, że w trakcie trwania promocji możesz otrzymać maksymalnie jedno doładowanie konta!

Kod na bonus w Forbet

Nie jesteś jeszcze zarejestrowany w Forbet? Możesz to zmienić w każdej chwili – bonus powitalny Forbet to na ten moment aż 1200 PLN za trzy pierwsze wpłaty oraz dodatkowe 50 PLN do wykorzystania, jeśli wpiszemy przy rejestracji kod promocyjnyBETONLINE„!

Czwartkowa promocja obowiązuje w dniu 4 kwietnia. Dostępna jest w ramach tak zwanego Super Tygodnia, czyli kalendarza akcji specjalnych dla osób zarejestrowanych w Forbet!

Odebrałeś już swój bonus? Pamiętaj, że musisz postawić kupon, gdzie kursy wyniosą łącznie co najmniej 2.50! W przeciwnym wypadku premia nie będzie ci się należeć!

Zajrzyj na inne materiały zamieszczone na naszej stronie i bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w bukmacherce w naszym kraju! 🙂


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.