Jeżeli jeszcze nie masz konta u bukmachera STS, na pewno zainteresuje cię fakt, że możesz obecnie zgarnąć nawet 1200 PLN na start! Mamy też dla was kod promocyjny, co daje dodatkowe 29 PLN bez depozytu!

1200 PLN na start w STS. Bonus powitalny dla nowych graczy!
1200 PLN na start w STS. Bonus powitalny dla nowych graczy!

Bonus za rejestrację w STS

Promocja powitalna STS to specjalna propozycja dla osób, które jeszcze nie rejestrowały się u tego bukmachera online. 1200 PLN na start to akcja ograniczona czasowo, dlatego wkrótce może się zakończyć!

Jeżeli chcesz otrzymać darmowe środki na obstawianie po rejestracji konta w STS, musisz jedynie wypełnić formularz rejestracyjny. Sprowadza się to do wprowadzenia kilku danych na swój temat!

STS kasa na start

Uwaga! Tylko przy zakładaniu konta można wykorzystać kod promocyjny STS, który daje 29 PLN bez depozytu. Jak dokładnie on brzmi? Aktualnie aktywne hasło bonusowe to „BETONLINE„!

Nigdy wcześniej nie miałeś okazji korzystać z podobnych promocji? Zobacz na filmik wideo, który znajduje się poniżej:

STS bonus powitalny jest przyznawany automatycznie. W przypadku pierwszej wpłaty jest to 100% jej wartości, czyli 500 PLN depozytu daje drugie 500 PLN jako bonus!

A jeśli masz już konto u bukmachera, możesz skorzystać z promocji Zaproś kumpla STS i zgarniać kasę za polecanie obstawiania innym! 🙂

Pamiętaj, że brak kodu promocyjnego w formularzu rejestracyjnym sprawia, iż nie można zgarnąć kasy bez depozytu! W takim przypadku dostępny jest jedynie bonus 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.