Jeżeli jeszcze nie masz konta u bukmachera STS, na pewno zainteresuje cię fakt, że możesz obecnie zgarnąć nawet 1200 PLN na start! Mamy też dla was kod promocyjny, co daje dodatkowe 29 PLN bez depozytu!

1200 PLN na start w STS. Bonus powitalny dla nowych graczy!
1200 PLN na start w STS. Bonus powitalny dla nowych graczy!

Bonus za rejestrację w STS

Promocja powitalna STS to specjalna propozycja dla osób, które jeszcze nie rejestrowały się u tego bukmachera online. 1200 PLN na start to akcja ograniczona czasowo, dlatego wkrótce może się zakończyć!

Jeżeli chcesz otrzymać darmowe środki na obstawianie po rejestracji konta w STS, musisz jedynie wypełnić formularz rejestracyjny. Sprowadza się to do wprowadzenia kilku danych na swój temat!

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Nie wszystkim widzi się zapisywanie do bukmachera. STS to rozumie, dlatego chce zachęcić graczy specjalnym bonusem. Tylko teraz do odebrania jest nawet 29 PLN bez depozytu, a przy pierwszej wpłacie – nawet 1200 PLN!

STS kasa na start

Tprzy zakładaniu konta można wykorzystać kod promocyjny STS, który daje 29 PLN bez depozytu. Jak dokładnie on brzmi? Aktualnie aktywne hasło bonusowe to „BETONLINE„!

Nigdy wcześniej nie miałeś okazji korzystać z podobnych promocji? Zobacz na filmik wideo, który znajduje się poniżej:

STS bonus powitalny jest przyznawany automatycznie. W przypadku pierwszej wpłaty jest to 100% jej wartości, czyli 500 PLN depozytu daje drugie 500 PLN jako bonus!

STS bonus bez depozytu 2020

Bonus bez depozytu w STS jest najpopularniejszym prezentem bukmacherskim w roku 2020. Każdy bukmacher oferuje graczom jakiś prezent, ale tylko nieliczni pozwalają na zdobywanie kasy za darmo!

Premia bez wpłaty oznacza, że gracz nie musi przelewać pieniędzy, by obstawiać i wygrywać. Sprawa jest prosta – w razie przegranej traci się pieniądze bukmachera, natomiast wygrana pozostaje na naszym koncie jak każde inne środki!

Nikogo nie powinien dziwić fakt, że dostępny w STS bonus bez depozytu jest pozytywnie oceniany przez graczy. W końcu otrzymanie 29 PLN na obstawianie nie jest codziennością!

Zaproś kumpla od STS – szansa na dodatkową kasę!

A jeśli masz już konto u bukmachera, możesz skorzystać z promocji Zaproś kumpla STS i zgarniać kasę za polecanie obstawiania innym. To ciekawa alternatywa dla tych, którzy chcą typować, ale niekoniecznie z czego mają wydawać pieniądze!

Jeżeli tylko interesujesz się sportem, na pewno znajdziesz w gronie znajomych takie osoby, które sporą wiedzą o piłce nożnej czy innych dyscyplinach. Kto wie, może będą chcieli swoje oczytanie wykorzystać do zarobienia paru groszy? 😉

STS bukmacher strona www
STS bukmacher strona www

Premia powitalna u bukmachera STS. Prezent za rejestrację 2020

Pamiętaj, że brak kodu promocyjnego w formularzu rejestracyjnym sprawia, iż nie można zgarnąć kasy bez depozytu! W takim przypadku dostępny jest jedynie bonus 1200 PLN.

Oferta na start jest limitowana. Cały czas jest dostępna, ale w każdej chwili może się to zmienić. Na ten moment dostępny w STS bonus to aż 1229 PLN do zdobycia na dobry początek!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.